אודות

אלי ליאור

CEO

יזם בתחום ההייטק עם 30 שנה נסיון. בוגר 8200 (ממר"מ). ניהל את תחום המיחשוב והתקשורת בחברת אינטל, מייסד משותף בחברות סטרטאפ בתחום התוכנה כדוגמת ControlUp.com ומנהל את סמרטאיקס משנת 2008. לאלי נסיון רב שנים בניהול חברות אינטגרציה ופרוייקטי Turn-key בתחום תשתיות תוכנה ומיחשוב לחברות אנטרפרייז.

צור יהב

coo

מעל 20 שנה בעולמות ה END USER VIRTUALIZATION בתפקידים מקצועיים וניהול. מלווה את הלקוחות עם החוות הגדולות בישראל כגון שיבא, משטרה, צים, אסותא סופר פארם ועוד לאורך הדרך.

מיקי רוקי

vp ps

ארכיטקט תשתיות IT עם התמחות עמוקה בעולמות הווירטואליזציה וה-EUC (End User Computing). למיקי ניסיון עשיר ומגוון בתכנון, עיצוב, יישום הובלה של פרויקטים מבוססי SBC רבים בארגונים הגדולים בארץ.
מנהל את צוות ה-
Professional Services של SmartX ואחראי על ה-Delivery של SmartX על שלל לקוחותיה.

רונן סרור

VP Sales and Head of Cloud Division

מומחה לניהול מכירות פרויקטים טכנולוגיים ללקוחות עסקיים גדולים ובינוניים, בעל נסיון של מעל לשני עשורים בשוק הישראלי. תחומי ההתמחות כוללים IT, תקשורת, אבטחת מידע וסייבר, קוד פתוח, Data ו Cloud.

בעברו שימש כסמנכ"ל מכירות הענן בחברת CodeValue, שם הקים וניהל את פעילות הענן, כמו כן כיהן כמנהל מכירות בכיר בחברות: Allcloud, מטריקס – בחטיבת הקוד הפתוח, טלדור תקשורת ובחטיבה העסקית של 012 Smile.

לרונן הבנה טכנולוגית עמוקה באקו-סיסטם של הענן לרבות בתחומי ה Cyber וה FinOps. כמו כן מחזיק בהסמכת ענן של AWS והסמכות נוספות של יצרנים בתחומים שונים

ברונו בלישה

VP Sales

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, ניסיון של מעל 25 שנה במכירות בתחום ה-Enterprise.

ניהל תחומי מכירות שונים בחברת Malam Team.

 ניהל מכירות בחברת IBM ובחברת CITRIX בארץ.

אביעד אשרם

CTO

ארכיטקט תשתיות IT עם התמחות עמוקה בעולמות הווירטואליזציה וה-EUC. 

לאביעד ניסיון עשיר ומגוון בתכנון, עיצוב, יישום הובלה של פרויקטים מבוססי SBC רבים בארגונים הגדולים בארץ. 

מנהל את הפעילות הטכנולוגית של SmartX על שלל מוצריה.