מוצרים

Teramind

התוכנה של Teramindמאפשרת את קבלת המידע באופן אוטומטי עם שלל אפשרויות וחיתוכים על פני כל הארגון ומתריעה בזמן אמת, כמו גם מונעת את התקרית האפשרית עוד לפני התרחשותה.Teramind הינו פתרון אשר מתמקד בזיהוי ומניעת איומי פנים, וניטור התנהגות המשתמש, על ידי שימוש במנגנון חכם של התראות והקלטת מסכי פעילויות חזותיות וטקסטואליות בתחנות פיזיות, וירטואליות, ושרתים שונים, ובמגוון רחב מאוד של פעולות יזומות

קרא עוד

Citrix

סיטריקס מספקים פתרונות וירטואליזציה וענן אשר מספקים לארגון חוות עבודה מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר. הגישה של סיטריקס היא למכרז את המחשוב, גישה זו נותנת את החופש לעבודה מאובטחת ופרודוקטיבית למשתמש ומאפשרת לIT לנהל אפליקציות, שרתים ושולחנות עבודה בחצי מהמחיר.
.

קרא עוד

Nvidia

חברת Nvidia היא חברה אמריקאית וספקית גדולה של מיקרו-שבבים המשמשים לערכות שבבים של מחשבים אישיים, יחידות עיבוד גרפיות(GPU), כרטיסי מסך (מאיצים גרפיים), התקני מדיה ותקשורת וקונסולות משחק.
Nvidia מוכרת בזכות סדרות כרטיסי המסך למחשבGeForce ו-Quadro וכמו כן ערכות השבבים הידועות בשם nForce
וגם בעיקר סדרת השבבים טגרה לסמארטפונים וטאבלטים.
החברה היא ספקית פלטפורמות לארבעה שווקים מרכזיים: משחקים, ויזואליזציות מקצועיות, מרכזי נתונים וכלי רכב. בנוסף מפתחת החברה פלטפורמות לשוק הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה.

קרא עוד

SSB

האינטרנט עתיר איומי אבטחה מסוגים שונים. המשתמשים בארגון זקוקים לגישה שוטפת לאינטרנט אך הפתרונות הזמינים כיום (Web Filtering, Anti-Virus, Firewall) אינם מספקים מענה מלא. ארגונים כיום מעוניינים לספק לעובדיהם פלטפורמה שתאפשר להם לגלוש באינטרנט, להוריד ולהעלות קבצים וכיוב' ללא חשש מסכנות אבטחת מידע.

קרא עוד

Ivanti AppSense

AppSense הוא הפתרון היחיד המאפשר ניהול אחיד של סביבות המשתמשים המסובכות ביותר, אפליקציות ומידע, נהל 10,000 משתמשים כמשתמש אחד. הפתרון מטפל בשלושה ממדים עקרים בסביבת המשתמש, 1. אבטחת מידע ומניעת הפעלת קוד / גישת רשת – רמת קרנל. 2. ניהול כלל משאבי השרת בצורה דינאמית 3. ניהול סביבת המשתמש ברמת GP, SYSTEM ועוד.

קרא עוד

ControlUp

מערכת ControlUp הינה מערכת Real-Time מתקדמת לניהול סביבת תחנות הקצה, שרתי Windows וחוות טרמינל / תחנות עבודה ווירטואליות. ControlUp מאפשר את היכולות המרכזיות הבאות בסביבת הלקוח.

 

קרא עוד