חדשות

עבודה מרחוק בצל הקורונה - כיצד נערכים לתכנון המשכיות עסקית? 5.3.2020

עבודה מרחוק בצל מגפת הקורונה, הופכת בימים אלו לסוגיה מדוברת בקרב מרבית המוסדות והארגונים בישראל. במקרה של התפשטות הקורונה גם אצלנו, נהיה עדים לצמיחה דרמטית של עבודה מהבית.
חברות שלא נערכו למצב של תרחיש זה, צפויות לסכנה של פגיעה בהמשכיות העסקית של העסק ושירותיו. יש לבחון במיידי היערכות למצב של עבודה בזמן חירום (Business Continuity Plan) והימצאות של תכנית מגירה כדי לקיים שגרה עסקית וצמצום נזק ארגוני.

 

אז איך עושים את זה ומשמרים את ההמשכיות העסקית של הארגון?

 

𝗖𝗶𝘁𝗿𝗶𝘅 𝗡𝗲𝘁𝘀𝗰𝗮𝗹𝗲𝗿 הינו פתרון המבוסס על הפרדה מוחלטת של תשתית ה IT הארגוני מתחנות הקצה המרוחקות. המוצר מבוסס פרוטוקול אבטחת מידע מוקשח ומאפשר גישה לסביבת עבודה העסקית. באופן זה, הנתונים העסקיים נשארים מוגנים במרכז הנתונים הארגוני ולא בתחנת הקצה בבית, וכך נשמרת ההמשכיות העסקית של הארגון.

להמשך קריאה אודות Citrix Netscaler

https://www.citrix.com/products/citrix-gateway/

חברת SmartX מברכת את בנק יהב על הזכייה בתחרות IT Awards 2020 בפרויקט: הסבת תחנות העבודה ל Citrix בשיתוף נוטניקס בקטגוריית תשתיות ותקשורת
20.2.2020

מימין: יהודה מרציאנו – ארכיטקט סיטריקס בכיר סמרטאיקס, עמיר נוריאל – סגן בכיר למנהל אגף מיחשוב בנק יהב, גדי דוידיאן – מנמ"ר בנק יהב, צור יהב- מנכ"ל משותף סמרטאיקס, אסף לב – מנהל מחלקת סיסטם בנק יהב, מיקי רוקי – CTO סמרטאיקס.

SmartX ו ControlUp מציגים בכנס - Nutanix Next On Tour Tel-Aviv
4.2.2020

חברת ControlUp הישראלית המציעה תוכנה לניטור, ניהול וניתוח מערכות IT ארגוניות בזמן אמת המבוססת על תשתית וירטואליזציה, מיושמת אצל למעלה מ – 1500 לקוחות בארץ ובעולם.     
בתחילת החודש השיקה החברה מודול חדש שנקרא (Automated Action (AA שהינו יועץ אוטומטי היודע לנטר ולבצע Remediation ופעולות חכמות המוגדרות מראש. 
 
המודול האוטומטי החדש הוצג בכנס נוטניקס Next on Tour Tel-Aviv שנערך בתחילת החודש וזכה להתעניינות רחבה בקרב תעשיית ה IT.   
השנה SmartX וחברת ControlUp חלקו ביתן בכנס והציגו את הפיצ'רים הייחודיים והמתקדמים של המודול החדש והתועלות האמיתיות של תוכנת ControlUp הנותנת מענה אולטימטבי לבעיות וצרכים של 
  " ControlUp הוא מוצר בעל ערך אמיתי המפשט את הניהול השוטף של אנשי התשתיות בכל סביבה קיימת", מסכם מנהל המכירות הארצי של ControlUp ב SmartX, יניב איבגי.  
לקביעת דמו: info@smartx.co.il 

SmartX מציגים פתרון לגלישה מאובטחת ב Cybertech Global 2020
28.1.2020

שלל פתרונות ה IT של SmartX כוללים Cyber Security ביניהם פתרון לגלישה מאובטחת  – SmartX Secure Browsing  אשר הוצג בכנס Cybertech Global 2020 שהתקיים בסוף החודש.
  
פתרון הגלישה המאובטחת מבית SmartX מסייע לבודד באופן מאובטח את גלישת המשתמשים של הארגון תוך שיפור חוויית המשתמש ומימוש רגולציית אבטחת המידע הארגונית.  

 

 

 SSB/SLR מבית SmartX הינו מנוע חוקים חכם היודע לאכוף מדיניות ארגונית להפעלת תוכן ומיושם בעשרות אלפי משתמשים בישראל ובחו"ל.   SmartX Secure Browsing הוטמע בהצלחה בעשרות מוסדות וארגונים בין היתר בביה"ח אסותא. עובדי בית החולים נהנים מגישה לכל המשאבים החיצוניים הדרושים להם, בעוד שהרשת והמידע הרפואי הרגיש מבודדים מאיומי Cyber. מספר שירותים שבעבר היו חסומים באמצעות פתרונות גלישה מסורתיים זמינים כעת לכלל המשתמשים, שירות המגביר את שביעות רצונם של המשתמשים בגלישה הארגונית. לקריאה נוספת: https://www.smartx.co.il/ssb-smartx-secure-browsing/